Наталя Камишникова: Стриптиз, «Донбас»… І діти у котельні

У Нововолинську мерія жжот!

  Іще не встигли півмільйона у сквері закопати – на очах обуреної громадськості, ще не оговтались від кількох корупційних скандалів, а вже вляпалися по самісінькі помідори у стриптиз!

  А може, й не у стриптиз. Але точно – вляпалися.

 ТРИ ВАЛІЗИ КОМПРОМАТУ

Є в соцмережах фейковий (несправжній) сайт В.Б.Сапожникова. Від імені мера там пише усяку всячину його особливо запеклий шанувальник.

До пори до часу плодовитому пустунові все сходило з рук. Міський голова вже й ображатись перестав – принаймні так каже.

Але за чотири його каденції стільки цікавих сюжетів назбиралося – писати не переписати, фоткати не перефоткати. А пан Сапожников грозиться ще й п’ятий термін у мерському кріслі відмотати, уявляєте?..

Та тут навіть такі титани, як Салтиков зі Щедріним і Гулак із Артемовським, заревуть і застогнуть від непосильної праці. Що вже казати про нашого анонімного дотепника, який замахався висвітлювати нескінченне нововолинське покращення.

І дотепник – констатую з жалем! – дав маху.

Днями він опублікував особливо пікантний опус. Присвятив його А.Сторонському – не другій, проте й не третій особі в міськраді.

Андрій Миронович – досвідчений кабінетний гравець. До обрання депутатом і призначення на посаду заступника міського голови завідував поліклінікою. Ставленик тутешнього БЮТу. Кар’єрний адміністратор.

У кулуарах виконкому жваво обговорюють сценарій «Сьогодні заступник –  а завтра  наступник». Ідеться саме про Сторонського, який за певних обставин і з благословення Віктора Борисовича може висунутись на мера у 2015-му.

Амбіцій 47-річному заступникові  не бракує, адмінресурс (мовчазну армію бюджетників) він підтягне, опозиційним брендом «Батьківщини» вкотре скористається – і… бачили очі, що обирали. Тепер хоч повилазьте! Ну, як завжди.

Наш анонімний правдоруб вирішив дати заступнико-наступникові відкоша на самому старті. Озброївся трьома валізами компромату, липучкою чуток, віялом пікантних фоток.

Та й вивалив те все на фейковому сайті.

  «ПОЛУНИЧКА» НА ДЕСЕРТ

Компромату вистачило, за моїми підрахунками, аж на 8 пунктів.

1. Сторонський дозволяє собі курити у кабінеті, коридорах і на сходових клітках міськради. – Ганьба, однозначно.

2.  У робочий час підпрацьовує лікарем-урологом (ну, він на те вчився). Заглядає виборцям у найінтимніші місця!! – Просто жах.

3. Може привселюдно обматюкати підлеглу, відвідувачку чи перехожу. – Наше ФЕ.

4. Заробляє на відкатних схемах через підставних осіб, однак уже кілька його конфідентів погоріли на хабарах і поборах. – Без коментарів.

5. Має мережу приватних аптек, зареєстрованих на дружину, і вчащає туди в робочий час.  – Може, по валерянку їздить?..

6. Добив до ручки міську освіту й медицину тотальним недофінансуванням, ручним управлінням і тупим скороченням. – Не сам-один добив, а разом із МММ (мер, Мороз – головлікар, Моренко – екс-начальник управління освіти).

7. Придбав недобудований лікарняний корпус навпроти супермаркету «Наш край». – І слава Богу, там уже трилери можна знімати.

8. Веде подвійний спосіб життя, «монстр тиранії та збочень», завсідник нічних клубів і стриптиз-шоу. – Фотки в студію!!!

Ясна річ, найбільше запам’ятовуються фотки. Надто коли на них – розпашілі стриптизерки… і підпилі відвідувачі за бенкетним столом. Облич тих клієнтів не видно, зате добре видно принади голих красунь.

А ще ж можна до тієї клубної полунички зробити підписи на кшталт: «Секретар ЦК КПРС завітав на колгоспну ферму. Он які тут вгодовані свині! Третій зліва – товариш Хрущов».

Із поправкою на наші реалії це виглядає отак:

3

Ну, тепер і до ворожки не ходи – грандіозний скандал удома чиновнику гарантовано.

А головне, весь базар і всенький політикум будуть аж до 2015 року обсмоктувати подробиці VIP-походеньок!

І нема різниці, був той Сторонський у клубі «Донбас» на стриптизі – чи на концерті…

 І БУДЕ СУД, І БУДЕ КАРА?

Поділяю пафос анонімного правдоруба. Красти не можна, обвально реформувати і скорочувати – теж. Матюкатись і курити у громадських місцях – крий Боже!

Витріщатись на стриптизерок у дорогому нічному клубі – справа приватна. Якщо в неробочий час. Але державним службовцям краще поночі по різних «Донбасах» не швендяти, а сидіти у капцях перед телевізором.

Маю одне лиш питаннячко: де правда, а де – брех…фейк у тому непідписаному опусі.

Отож зателефонувала заступникові нововолинського міського голови А.М.Сторонському й зажадала офіційних пояснень для народу.

Фігурант віртуального скандалу відповідально заявив (по пунктах):

– це все нахабна брехня;

– курити я давно покинув – оце як закон вийшов, так одразу й зав’язав;

– скажіть, ну ви чули коли-небудь від мене нецензурну лайку? 

– то була зовсім не стриптизерка, а Кузьма, я там на фото з дружиною і сестрою, невже б я з ними пішов на стриптиз?

– недобудований корпус полікліники нікому досі не продали, так і залишився у комунальній власності: інвестори на наші умови не пристали, у міському бюджеті грошей нема, держава не фінансує; 

– тією писаниною обурений до глибини душі,  звернувся до правоохоронців, аби знайшли аноніма. Подам на нього до суду і стягну кругленьку суму за моральну шкоду!

 КОШМАРИ НАШОГО МІСТЕЧКА

Далі розмова з моєї подачі плавно перейшла на дитячу поліклініку в… бойлерній.

Є в нас така визначна пам’ятка архідуристики чиновників у 15-му мікрорайоні! Запхали педіатра, медсестер і мам із дітками в ДІЮЧУ котельню. На другий поверх. Поміж газових установок, верстатів і балонів із легкозаймистими речовинами.

Іще ТОРІК дітлахів і лікарів мали перевести звідти в амбулаторію сімейної медицини. З котельні – у колишню майстерню чи перукарню, що у 5-му мікрорайоні. Проте на ремонт екс-перукарні грошей у міській казні традиційно катма…

Скільки триватиме вибухопожежонебезпечний прийом малечі педіатром у котельні, заступник міського голови спрогнозувати відмовився:

– Це до Мороза, хай він скаже як головний лікар.

  – То на бруківку біля кафе «Міраж» півмільйона є, а на ремонт амбулаторії 50 тисяч гривень досі не нашкребли? – обурилась я.

І запросила пана Сторонського разом оглянути наступного дня дитячу котельню (закреслено) поліклініку у 15-му мікрорайоні та недороблену амбулаторію у 5-му.

– Не зможу – поїду на нараду, – відкараскався чиновник.

На цьому й розпрощалися.

Щоб ви знали, кошти на ту амбулаторію головлікар і міський голова з усіма своїми заступниками шукають уже понад 6 (ШІСТЬ!!!) років.

Відкрити її обіцяли (після низки критичних публікацій і мого звернення до голови Волинської облдержадміністрації) ще у серпні 2012-го.

Потім – у грудні 2012-го.

Натомість у серпні 2013-го врочисто відкриють сквер біля кафе «Міраж», ударно вимощений за півмільйона гривень різнокольоровою плиткою.

Під цю затію у сквері зірвали добротний асфальт. Один із депутатів прикинув: із тим асфальтом тисяч сімдесят, не менше, пустили коту під хвіст!..

А мами-бабусі з малечею, дістаючись із трьох житлових масивів і Панасівки до педіатра в бойлерну, надалі обходять чи об’їжджають візочками численні ями-вибоїни. При цьому згадують незлим тихим словом і мера, і всіх його заступників, і персонально А.М.Сторонського. Саме він у мерії курує медичні заклади.

Але що йому ті дітлахи і та злощасна бойлерна. Це ж не Кузьма у крутому клубі «Донбас»!..

Коротше, Андрію Мироновичу. Замість витрачати свій дорогоцінний час на судову тяганину з віртуальним писакою – проконтролюйте-но ремонт амбулаторії. А ми з матусями-бабусями у цьому вам радо допоможемо!

Якраз готую фоторепортаж із сумнозвісного тепломедпункту на 15-му.

Роздивіться останнє фото уважно. Такого ви ніде в Україні не бачили.  ДИТЯЧА КОТЕЛЬНЯ. Хічкок  відпочиває.

Наталя Камишникова, Нововолинськ

А це вже не фейк і не жарти, це сувора нововолинська реальність.

Так виглядає недобудована поліклініка для дорослих, яку за 25 років так і не довели до ладу. Фактично весь цей час Нововолинську центральну міську лікарню очолює В.В.Мороз.

5 4

А це нововолинське ноу-хау. Батьки водять дітей лікуватись у… котельню. Довкола – балони з вибуховими речовинами.

Куратором медицини в Нововолинську є заступник міського голови А.М.Сторонський.

6 8 7

More in Здоров'я, Місцева влада, Статті
Славутська міська рада засудила заяву «групи 148»

Ми, депутати Славутської міської ради, глибоко занепокоєні черговим витком політичних спекуляцій навколо спільного українсько.польського історичного минулого, яке не завжди було...

Close