Очевидне-неймовірне. “По-одному не збиратися!”

Столична міліція вважає, що “збиратися” може і 1 (одна) людина.

Ми (ІЦ “Майдан Моніторинг“) спитали в ГУ МВС у м.Києві, чи відповідає дійсности інформація (наприклад – http://novosti-n.mk.ua/news/read/55341.html) про затримання 11.07.13 співробітниками міліції у Печерському районі м.Києва біля будівлі Генеральної прокуратури України громадянина Анатолія Ільченка, який індивідуально перебував там з інформаційним засобом (плакатом)?Якщо так, то якими були правові підстави таких дій співробітників міліції?

Відповідь – з розряду “не вір своїм очам”. Міліція затримала  та “опротоколила” одну особу за індивідуальні дії на підставі судового рішення про заборону зібрань!

Що у цьому і подібних судових рішеннях, які щось забороняють необмеженому колу осіб (а не конкретним відповідачам у справі) правосуддя і права, на наше переконання – нуль цілих нуль десятих, то інша розмова. Але впевненість міліціянтів у тому, що поведінка однієї людини може бути мирним зібранням – це, скажемо так, концептуально. Це – від душі.

ГУМВСк-од.протест-відповідь

Про інші аспекти вітчизняного хаосу з правовим регулюванням питань свободи мирних зібрань і правозастосовчої практики – ТУТ. Щорічний Меморандум Інформаційного центру “Майдан Моніторинг” щодо свободи мирних зібрань у 2012-му році – ТУТ.

1 Comment on "Очевидне-неймовірне. “По-одному не збиратися!”"

  1. врятований швидкою iнфарктник | 02-08-2013 11:22 at 11:22 |

    блазнi та неуки при владi

Comments are closed.

More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Поліція, Право, Cуди, Свобода виражень, Свобода мирних зібрань
Волинь, Рівненщина та Львівщина обмінювалися успішними практиками самоорганізації населення

Сільські громади можуть покращувати благоустрій територій, на яких вони проживають, ставши на шлях самоорганізації, тобто, створивши орган самоорганізації населення (далі...

Close