Офіціоз: Державні свята в Україні пройдуть більш ніж у 500 населених пунктах

При Міністерстві внутрішніх справ та в територіальних підрозділах відомства розгорнуто діяльність оперативних штабів, які в цілодобовому режимі моніторитимуть обстановку в державі.

За попередньою інформацією, у період 23-24 серпня 2013 року заплановано проведення понад 860 заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 22-ї річниці незалежності України. Урочистості відбудуться у 514 населених пунктах усіх регіонів держави. Очікується, що у відзначенні державних свят візьмуть участь понад 308 тисяч громадян.

На цей період у МВС України та на місцях буде розгорнуто у роботу оперативних штабів, які в цілодобовому режимі забезпечуватимуть моніторинг стану оперативної обстановки у святкові дні.

Правопорядок у державі забезпечуватимуть понад 10 тисяч правоохоронців.

 

УЗГ МВС України

More in Влада, Новини, Події, Поліція
Вже два роки діє Закон України «Про доступ до публічної інформації», але більшість міських рад Луганщини продовжують приховувати генплани від громадян

Про це розповіли експерти Східноукраїнського центру громадських ініціатив під час круглого столу «Доступ громадян до генпланів міст Луганської області: проблеми...

Close