Роман Матис: Терпець урвався

Джерело

Вже понад півтора року “И так поймут!” веде переговори з різними компаніями щодо мови їхнього спілкування з споживачем в Україні. Багато конструктивних розмов, котрі ведуть до зміни комунікації на україномовну, багато непотрібної демагогії, а також є відверто цинічні бізнеси котрі демонструють свою зверхню позицію ігноруючи звернення і вперто не бажають нічого змінювати.
Флагманом цинічних українофобів є компанія Розетка. Після онлайн кампаній по бойкоту цього бізнесу, ми вирішили винести боротьбу в офлайн, і зараз масово подаємо судові позови по всій країні. Долучитися можуть всі бажаючі, за вас вже все зроблено, написана методичка, є шаблон в котрому потрібно лише підставити свої дані. Цей позов безкоштовний.

Тих з вас котрі б хотіли долучитися запрошую перейти за посиланням і пройти покроково інструкцію http://www.facebook.com/events/493340177429764/

38603_10c19

More in Громадські акції, Події, Право, Cуди, Записки, Протест
Громадські заходи в Харкові з нагоди 22-ї річниці Незалежності України

Зокрема передбачено: велопробіг з національними прапорами, вишиванкова хода центром міста, концертна програма в Саду Шевченка, викладення тризубу зі свічок.

Close