У Миколаєві засудили двох студентів, яких жорстоко катували у міліції

a30857e-khpg-logo-small2 серпня 2013 року Центральний районний суд Миколаєва засудив Олексія Ложенка та Владислава Кабаненка до семи і чотирьох років ув’язнення за злочин, який вони не скоювали.

Раніше ми повідомляли, що двох студентів, один з яких неповнолітній, три дні жорстоко катували у миколаївському Центральному районному відділенні міліції (сумнозвісне “Декабристів, 8”). Свої дії, як розповідають хлоці, міліціонери цинічно пояснювали на кшталт “ну якщо я ті епізоди на тебе не повішу, то премії не отримаю цього місяця, тому ти, юначе, “попал”. Хлопців били по нирках, голові, шиї, одягали на голову целофановий пакет, погрожували застосувати електричний струм у разі, якщо вони не візьмуть на себе нерозкриті злочини. При цьому зупинитися “перевертнів у погонах” не змусив навіть той факт, що більшість злочинів, які вони намагалися “повісити” на хлопців, було скоєно в той час, коли затримані перебували в іншому населеному пункті – в рідному селі, що може підтвердити безліч свідків.

Суд, як і міліціонери, не переймався встановленням істини. У ході судового засідання на покази хлопців не зважали. Головний “доказ” проти них – це свідчення потерпілої, яка спочатку нібито по одягу впізнала у хлопцях своїх нападників, а тепер же стверджує, що назавжди запам’ятала обличчя “нападників”. Цікаво, що за свідченнями міліціонерів, при затриманні у хлопців виявили гроші та цінні речі на значну суму, але у суді з’ясувалося що насправді хлопці мали при собі всього 7 гривень 50 копійок на двох.

Тепер у хлопців вся надія на апеляційний суд.

Степан Терновий, ХПГ

1 Comment on "У Миколаєві засудили двох студентів, яких жорстоко катували у міліції"

  1. Татьяна | 04-08-2013 19:22 at 19:22 |

    Зачем, кому и для чего понадобилось искажать реалии этого преступления двух подонков? НИКТО ИХ НЕ ПЫТАЛ!!! Полгода два ублюдка охотились в районе! Их опознали 8 из 13 потерпевших! По остальным делам идет еще следствие!
    Пострадавшая четко видела их, их одежду и лица еще до их нападения, а потом и во время нападения! Их ЧЕТКОЕ описание было передано ею на многие патрульные машины ДО того, как их задержали на улице! Именно благодаря точному описанию их и поймали! Там доказательств выше крыши!!!
    Кому и для чего понадобилось из двух тварей делать агнцев невинных?

Comments are closed.

More in Влада, Новини, Події, Поліція, Право, Cуди
“Дєньґі ваши, станут наши!”, або “нєнавязчівий сєрвіс” (с)

Банки почали примусово міняти валютні перекази з-за кордону на гривні. Пакращєння!

Close