Інтервенція в Сирію – серйозний удар по путінській владі

Конфлікт у Сирії призвів до того, що майже всі країни, що її оточують, страждають від нього або є залученими сторонами. Про це в коментарі INTV розповів директора Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос.

Водночас, за його словами, вирішити конфлікт у Сирії у військовий спосіб не вдасться.

“Відповідно, має бути проведене поствійськове примирення. А на нього можна вийти лише шляхом переговорів. Альтернативи виходу з цього конфлікту не існує”, – сказав експерт.

При цьому, за його словами, головною умовою повстанці для початку переговорів є відставка президента Башара Асада.

Семиволос зазначив, що Росія намагається максимально відтягнути військову інтервенцію в Сирію.

“Для Росії Сирія – це спосіб залишитися у великій політиці. Єдине, що вона може зробити – блокувати рішення або резолюціє Ради Безпеки ООН і таким чином вона начебто може залишитися у великій політиці і може впливати на світові процеси”, – сказав він.

“Фактор Сирії важливий і для внутрішньої ситуації в Росії. Тому що втрата Сирії в умовах істерії, яка відбувається в Росії, – це серйозний удар по іміджу путінської влади. Таким чином Росія, зберігаючи союзника на Близькому Сході, Росія показує іншим країнам, які теж знаходяться в союзі з Росією, що вони вірні і не здають своїх”, – додав він.

Як відомо, армія США завершує останні приготування до інтервенції в Сирію.

More in Новини, Політика
У Донецьку «відмили» 350 тис. грн. на бордюрах

Як знаємо з власного досвіду, нечесні організатори державних закупівель намагаються ретельно ховати результати своєї «діяльності». Проте деякі оборудки все ж...

Close