Кличко у жовтні почне консультації з громадськістю про свою участь у президентських виборах

70969За словами Кличка, тільки після того, як побачить і проаналізує, наскільки підтримують люди його програму, він прийме остаточне рішення про участь у президентських перегонах 2015 року.

Лідер фракції “УДАР” Віталій Кличко прийме остаточне рішення про свою участь у виборах президента України 2015 року після консультацій із громадськістю, які народний депутат почне в жовтні.

“Я прийму остаточне рішення після консультацій із громадськістю. У тур по Україні я виїжджаю у жовтні”, – заявив Кличко. Політик уточнив, що почне консультації з потенційними виборцями “буквально за два-три тижні”.

За словами лідера фракції, на зустрічах з людьми “ми повинні роз’яснити нашу програму, яка не повинна залишатися тільки на папері, ми повинні чітко пояснити, що хочемо дати кожному жителю України, щоб він розумів, які у нього є перспективи”.

Кличко зазначив, що тільки після того, як побачить і проаналізує, наскільки підтримують люди його програму, він прийме остаточне рішення про участь у президентських перегонах 2015 року. “І тільки після цих зустрічей я зможу прийняти рішення… Є підтримка цієї програми чи ні – і на підставі цього буде прийнято рішення – балотуватися або не балотуватися”, – підкреслив він.

Лідер “УДАРу” звернув увагу на те, що сама можливість такого його рішення “викликає судомну реакцію з боку влади”.

More in Новини, Події, Політика, Суспільство
Іран і США пішли на діалог

Хасан Роухані пообіцяв, що Іран ніколи не буде виробляти ядерну зброю. Барак Обама, зі свого боку, визнав право країни на...

Close