Лукашенко отримав Шнобелівську премію

1371579280У Гарвардському університеті у четвер, 12 вересня, відбулася церемонія вручення Антинобелівської премії (Ig Nobel prize), що присуджується за найбільш сумнівні досягнення в наукових галузях, «які спочатку викликають сміх, а потім змушують замислитися».

Лауреатом Антинобелівської премії миру 2013 року став президент Білорусі Олександр Лукашенко. Як пояснили організатори, він був удостоєний нагороди за заборону публічних оплесків, накладену після серії антиурядових виступів у 2011 році, під час яких їхні учасники мовчки аплодували. Білоруський лідер розділив нагороду з міліцією країни, яка відзначилася арештом за порушення цієї заборони однорукої людини.

Антинобелівська премія, також відома як Шнобелівська, вручається з 1991 року. Її засновником є ​​редактор гумористичного журналу The Annals of Improbable Research («Аннали неймовірних досліджень») Марк Абрахамс. Шнобелівська премія традиційно вручається у вересні, приблизно за місяць до вручення Нобелівських премій.

УНІАН

More in Влада, Новини, Події, Політика
За кілька днів державні виконавці «іменем закону» можуть виставити соціально вразливу родину з хворими дітьми на вулицю.

Це дуже резонансна справа. Про неї знають у Нововолинську, в Луцьку, в різних куточках області. Зацікавилися нею і у столиці....

Close