Офіційно: Прокуратура перевірить законність використання бюджетних коштів, виділених на соцпроект «Картка киянина»

 indexПрокуратура Шевченківського району столиці організувала перевірку діяльності комунального підприємства «Фармація», яке реалізовує соціальний проект «Картка киянина».

До перевірки залучені представники органів влади, а також фахівці Державної служби лікарських засобів, Держфінінспекції України в м. Києві, та столичного Управління по боротьбі з організованою злочинністю.

За результатами перевірки контролери та правоохоронці нададуть свої висновки щодо додержання вимог законодавства про закупівлю лікарських засобів та цільового використання коштів, призначених для фінансування державних програм комунальним підприємством «Фармація».

«Під час перевірки особлива увага приділятиметься аналізу цін, встановлених на лікарські засоби для пільгових категорій громадян, у тому числі утримувачів «Карток киянина», – зазначив прокурор Шевченківського району В’ячеслав МАРМИШ.

 

Прес-служба прокуратури

Шевченківського району міста Києва

More in Влада, Новини, Події, Політика, Право, Місцева влада, Прокуратура
Росія відмовилася від використання українського полігону НИТКА

Росія офіційно поінформувала українську сторону про те, що, починаючи з 2014 року, більше не планує використовувати полігон "НИТКА" для підготовки...

Close