Офіційно: Справу міліціонерів, що проґавили Мельника, розглядатиме Броварський міськрайонний суд

Таке рішення прийняв апеляційний суд Київської області.

724AC730-44AE-40CD-9D67-BF7ABFDEEB01_mw1024_mh1024_s_cy6Нагадаємо, що прокуратура Київської області завершила досудове слідство у кримінальному провадженні щодо двох службових осіб органів внутрішніх справ і передала до суду обвинувальний акт. Міліціонери обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 367 КК України, тобто у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки.

Досудовим слідством установлено, що обвинуваченні неналежно поставились до виконання своїх службових обов’язків, щодо здійснення контролю за поведінкою Петра Мельника, якому було обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.Зокрема проігнорували тривожні сигнали електронного засобу контролю – браслету, який був застосований до екс-ректора Національного університету Державної податкової служби України.

В результаті халатного ставлення працівників внутрішніх справ до своїх обов’язків П. Мельник позбувся електронного браслету та самовільно покинув місце проживання.

Обвинуваченим міліціонерам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

 

 

Прес-служба

прокуратури Київської області

More in Влада, Кримінал, Новини, Події, Поліція, Право, Cуди
Заява Української Гельсінської спілки з прав людини з нагоди 70-х роковин Волинської Трагедії

Втрата у 40-і роки багатьох десятків тисяч життів невинних людей для нас однаково трагічна – незалежно від того, вважали себе...

Close