Останні новини

Президент Європарламенту максимально зацікавлений у підписанні «асоціації» Україна-ЄС

middle_c5bef1d194966e526f75ae87766aec89Президент Європарламенту Мартін Шульц заявляє про тверду підтримку підписання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною у Вільнюсі в листопаді.

Про це він заявив у середу під час брифінгу у Страсбурзі, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Я сподіваюся – і твердо підтримую це – на можливе підписання у Вільнюсі угоди. Але це залежить не лише від Євросоюзу, але й від зусиль, які має зробити Київ», – підкреслив Шульц.

Він наголосив, що максимально зацікавлений бачити Україну «якнайближче до Євросоюзу», і відзначив, що Європарламент докладає для цього значних зусиль.

Водночас, за словами Шульца, можливість підписання Угоди про асоціацію, включаючи поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі ЄС з Україною, залежить, зокрема й від спроможності українського керівництва виконати визначені умови. Президент Європарламенту відзначив, зокрема, питання розвитку парламентської демократії в Україні, відстоювання цінностей Євросоюзу, а також прогрес у вирішенні деяких справ. «І це не лише справа Тимошенко, але й інші», – зауважив він.

Шульц також поінформував, що обговорить у середу із уповноваженими Європарламенту політиками Александром Кваснєвським і Петом Коксом результати проведення їхньої спостережної місії в Україні.

Укрінформ

More in Національна безпека, Новини, Події, Політика
вибори 2012
Заява громадських організацій щодо необхідності кодифікації виборчого законодавства

Удосконалення виборчого законодавства залишається актуальним питанням політичного порядку денного. Прогрес щодо Виборчого кодексу є невід’ємною частиною підготовки до підписання Угоди...

Close