Україна стане асоційованим членом ЦЕРНу

Янукович уповноважив Грищенка підписати Угоду.
Президент України Віктор Янукович підписав розпорядження № 313/2013-рп “Про уповноваження Грищенко на підписання Угоди між Україною та Європейською організацією ядерних досліджень (ЦЕРН) про надання статусу асоційованого члена в ЦЕРН”.

Про це передає прес-служба Глави держави.

“Уповноважити Віце-прем’єр-міністра України Грищенка Костянтина Івановича на підписання Угоди між Україною та Європейською організацією ядерних досліджень (ЦЕРН) про надання статусу асоційованого члена в ЦЕРН”, – йдеться в документі.

Як відомо, Європейський центр ядерних досліджень (ЦЕРН, CERN) – найбільша в світі лабораторія фізики високих енергій, яка знаходиться в Швейцарії.

У ЦЕРН постійно працюють близько 2 500 осіб, близько 8000 фізиків і інженерів з 580 університетів та інститутів з 85 країн беруть участь у міжнародних експериментах ЦЕРН і працюють там тимчасово, бюджет Центру у 2011 – понад 1 млрд швейцарських франків.

ДжерелоПереклад

More in Новини, Події, Освіта і наука, Президент
Звернення щодо Закону України “Про всеукраїнський референдум” Коаліції громадських організацій “За чесний референдум “

Коаліція громадських організацій "За чесний референдум" звертається до України як до Головуючої країни в ОБСЄ, аби вчергове − цього разу...

Close