Юрій Андрухович: Янукович з Партією регіонів перетворився на “несподіване благо” для України

andruhЩастя України полягає в тому, що в ній так звана “п’ята колона” легко стає владою, але практично відразу після цього вона перестає бути “п’ятою колоною”. Таку думку в ефірі телеканалу ТВі висловив письменник і перекладач Юрій Андрухович.

— Ми щаслива країна в тому сенсі, що в нас “п’ята колона” легко стає владою, але, ставши владою, перестає бути “п’ятою колоною”, — зазначив Юрій Андрухович. — Можна якось отак загалом оптимістично на це дивитися, але я дуже боюся вректи цю ситуацію, тому що тут ще всі — і найгірші, найкатастрофічніші — можливості теж відкриті.

Письменник побачив великий позитив у тому, що зближення нашої держави з Європейським Союзом відбувається за президентства вихідця з Донбасу — Віктора Януковича.

— Взагалі мені здається, що у світлі цього моменту, який ми нині маємо у зв’язку з можливою Угодою про асоціацію з ЄС, то це обернулося якимось несподіваним благом: через те, що в Києві їхній президент і їхня партія штовхає начебто (віримо в те, що штовхає) цю євроінтеграцію, там (на Сході. — Авт.) панує спокій. Тобто ви ж уявляєте собі, що би там нині діялося, якби Янукович був в опозиції, які би були виступи проти підписання цієї угоди, — зазначив Юрій Андрухович.

— Тобто, ви ж уявляєте собі, що би там нині діялося, якби Янукович був в опозиції, які би були виступи проти підписання цієї угоди? —  додав письменник.

Вікна

More in Влада, Національна безпека, Новини, Події, Політика, Культура, Президент
Вирішення проблем кримських татар є тестом на європейськість України – автор звіту ОБСЄ

Після понад двох десятиліть безуспішних спроб вирішити напряму з українською владою цілий комплекс проблем, пов’язаних зі своїм поверненням до Криму...

Close