Черкащина: “…внесені подання про скасування”

Прокуратура Черкаської области повідомляє про внесення, за ініціативою Інформаційного центру “Майдан Моніторинг“, одразу трьох подань щодо скасування незаконних актів органів місцевого самоврядування міст Черкащини, які обмежували свободу мирних зібрань:

Черкаськаобл-39-прок-відповідь

Враховуючи, що раніше про внесення аналогічного подання повідомив нам і Канівський міжрайонний прокурор, констатуємо, що ми домоглися належної реакції прокуратури на всі чотири незаконні акти з питань організації і проведення мирних зібрань, які були виявлені нами на Черкащині під час моніторингу на початку 2013.

На сьогодні таких історій успіху, коли за зверненням ІЦ “Майдан Моніторинг” органи прокуратури вживають заходів для скасування позаправових витворів місцевих самоврядувальників, вже майже п’ять десятків. Далі буде.

****

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні здійснюється ІЦ “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження

More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Право, Місцева влада, Прокуратура, Свобода мирних зібрань
Євген Ходун: Урок підлості для педагогів

І от на 23 вересня 2013 р. всьому педагогічному колективові цієї самої гімназії в Харкові було скомандувано прибути до місця...

Close