Фотоконкурс “Волонтерство та громадські служби в Україні”

Громадський простір

Реєстрація триває до: 15-11-2013

завантаженняФотоконкурс “Волонтерство та громадські служби в Україні”

Посольство США в Києві (Держдепартамент США) запрошує взяти участь у фотоконкурсі “Волонтерство та громадські служби в Україні” та виграти фотокамеру.

Чи подобається Вам працювати на волонтерських засадах, аби допомагати іншим? Як Ви чи Ваші друзі допомагають у розбудові кращого майбутнього для Вашої громади? Покажіть нам, як виглядають волонтерство та громадські служби в Україні! Надішліть фото на конкурс “Волонтерство та громадські служби в Україні” та отримайте шанс виграти одну з трьох фотокамер!

З вересня по листопад 2013 року Ваші світлини покажуть на офіційному веб-сайті та сторінці Facebook Посольства США. Ми хочемо знайти найкращі приклади успішних історій волонтерства та громадських служб в Україні через фотомистецтво. Завдяки цьому конкурсу широка громадськість зможе побачити ту роботу, яку Ви здійснюєте для Ваших громад, аби змінити світ на краще!

Як подати заявку на участь у Конкурсі

Зробіть у своєму оточенні оригінальний знімок на тему “Волонтерство та громадські служби в Україні” та надішліть на електронну адресу: ukrainephotocontest@gmail.com. Як тільки фотографію надіслано на електронну скриньку Конкурсу, вона вважатиметься остаточною заявкою і її більше не можна буде переробляти, редагувати або замінювати іншою. Конкурсанти можуть подавати не більше, ніж три фото. Участь у цьому Конкурсі автоматично означає прийняття офіційних конкурсних правил.

Фотографії, надіслані на конкурс, будуть презентовані на сторінці Facebook Посольства США.

Конкурс починається 11 вересня 2013 року. Фотографії можна надсилати до 12:00 (за київським часом) 15 листопада 2013 року.

Конкурсантам на момент подання заявки на участь у Конкурсі має виповнитися 14 років. Конкурсанти, яким ще не виповнилося 18 років, мають надати згоду батьків або опікунів на участь у Конкурсі. Конкурсанти повинні бути постійними жителями України. Громадяни або легальні постійні жителі США не можуть брати участь у Конкурсі.

Призи

Імена переможців будуть оголошені на сторінці Facebook Посольства США 19 листопада 2013 року. Переможцям присуджуються три призи: 1-е місце – фотоапарат Canon PowerShot G15, 2-е місце – фотоапарат Canon IXUS 510 HS, 3-є місце – Canon IXUS 135.

З правилами конкурсу Ви можете ознайомитися тут.

Ми знаємо, що в Україні є багато талановитих фотографів. Отже, починайте знімати та ділитися світлинами з усім світом! Розкажіть також друзям про сторінку Facebook Посольства США, щоб вони могли побачити ваші фото!

Джерело : ukrainian.ukraine.usembassy.gov

Oksana Ksuhsa liked this post
More in Громадські акції, Новини, Події, Суспільство
Мер Ужгорода “накапав” міліції на ужгородських школярів

Міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов просить міліцію притягнути до відповідальності осіб, які організували мітинг проти відміни шкільних канікул.

Close