Політв’язень подбав про людей з особливими потребами

240x180n_photo_dc5f31a97feeba871d06bb6f646d4578На вимогу депутата Фастівської міськради “свободівця” Сергія Бевза влада обладнала місця для проїзду в інвалідних візках на Соборній – центральній вулиці міста.

Як повідомив Сергій Бевз, реагуючи на прохання фастівчан, він ще у липні цього року звернувся до першого заступника міського голови Олега Нестеренка. У своєму депутатському зверненні націоналіст наголошував, що фастівчани з обмеженими можливостями просять, при цьогорічному ремонті доріг і прилеглої території, обладнати місця на автобусних зупинках для проїзду інвалідів центром міста.

“При затвердженні б’юджету на наступний рік, вимагатиму, аби було передбачено кошти на обладнання місць для проїзду в інвалідних візках і на инших вулицях Фастова. Адже при перетині доріг такі люди часто змушені їхати по проїжджій частині”, – зазначив Сергій Бевз.

***

Нагадаємо, Сергій Бевз – один з т.зв. “васильківських терористів”, що вже не перший рік сидить у СІЗО за вкрай сумнівними звинуваченнями

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут