Політв’язень подбав про людей з особливими потребами

240x180n_photo_dc5f31a97feeba871d06bb6f646d4578На вимогу депутата Фастівської міськради “свободівця” Сергія Бевза влада обладнала місця для проїзду в інвалідних візках на Соборній – центральній вулиці міста.

Як повідомив Сергій Бевз, реагуючи на прохання фастівчан, він ще у липні цього року звернувся до першого заступника міського голови Олега Нестеренка. У своєму депутатському зверненні націоналіст наголошував, що фастівчани з обмеженими можливостями просять, при цьогорічному ремонті доріг і прилеглої території, обладнати місця на автобусних зупинках для проїзду інвалідів центром міста.

“При затвердженні б’юджету на наступний рік, вимагатиму, аби було передбачено кошти на обладнання місць для проїзду в інвалідних візках і на инших вулицях Фастова. Адже при перетині доріг такі люди часто змушені їхати по проїжджій частині”, – зазначив Сергій Бевз.

***

Нагадаємо, Сергій Бевз – один з т.зв. “васильківських терористів”, що вже не перший рік сидить у СІЗО за вкрай сумнівними звинуваченнями

More in Новини, Події, Політика, Розділи, Місцева влада
Укрзалізниця відмовила МВС. Але головна проблема щодо розповсюдження персональних даних не вирішена

Державна адміністрація залізничного транспорту розповсюдила інформацію про те, що не бачить жодних законних підстав для реалізації ініціативи Департаменту транспортної міліції...

Close