Польща і Португалія переконані, що асоціація буде корисною Україні

middle_6f78575e01baeb03e66e8b44243a237cВаршава і Лісабон переконані, що підписання Угоди про асоціацію України з ЄС і приєднання Києва до зони вільної торгівлі з Брюсселем буде корисним і матиме “стабілізаційний і мотиваційний” характер для усього регіону.

Про це йшлося під час зустрічі у понеділок заступника міністра закордонних справ Польщі Генрики Мосціцкої-Дендис із заступником керівника МЗС Португалії з питань ЄС Бруно Макешом, інформує прес-служба МЗС Польщі.

“Корисним для усіх зацікавлених було б підписання Угоди про асоціацію і приєднання України до зони вільної торгівлі (з ЄС – Ред.). На думку заступника керівника МЗС (Польщі – Ред.), а також міністра Макеша, підписання угоди з Україною матиме стабілізаційний і мотиваційний характер в усьому регіоні”, – йдеться у повідомленні.

Представники зовнішньополітичних відомств двох країн також наголосили на необхідності продовження Україною реформ, передусім у сфері правосуддя.

Укрінформ

More in Національна безпека, Новини, Події, Політика
Микола Рябчук: Фальшивомонетники

Про операцію "Бернгард" я довідався з фільму Штефана Рузовіцкі "Фальшивомонетники". Років шість тому він отримав "Оскара" за найкращий неангломовний фільм.

Close