Толоконникова із Pussy Riot відновила голодування після повернення з лікарні

УНІАН

Учасницю Pussy Riot Надію Толоконникову перевели з лікарні назад до колонії в Мордовії

1347009369Учасницю Pussy Riot Надію Толоконникову перевели з лікарні назад до колонії в Мордовії, повідомляє РІА Новости з посиланням регіональне управління ФСВП. “У четвер Толоконникову перевели із лікарні медико-санітарної частини ФСВП назад в ІК -14. Стаціонарний курс лікування Толоконникової завершено, вона перебуватиме під подальшим амбулаторним наглядом лікарів у колонії”, – сказав співрозмовник агентства. У зв’язку зі своїм поверненням у мордовську колонію, Толоконникова оголосила про те, що відновлює раніше припинене голодування. Про це йдеться в листі чоловіка Толоконникової Петра Верзілова, який надійшов до редакції порталу Лента.ру. На даний момент, як повідомляє Верзілов, Толоконникова знаходиться у медсанчастині виправної колонії, про що адвокатам засудженої повідомили в Слідчому комітеті Росії. Слідчі запланували на 18 жовтня низку процесуальних дій за участю Толоконниковой та її адвоката Дмитра Дінзе.

При цьому раніше в ЗМІ проходила інформація, що Толоконникову нібито перевели до колонії в Чувашії, однак сторона захисту і чоловік засудженої тоді спростували ці дані. Толоконникова 23 вересня оголосила голодування і попросила порушити кримінальну справу проти заступника начальника мордовської колонії, який нібито погрожував вбити її. Першого жовтня вона припинила голодування, пославшись на поганий стан здоров’я. Після цього вона і потрапила до лікарні.

More in Новини, Події, Політичні репресії
Вінницьку область очищено від позаправового мотлоху, який обмежував свободу мирних зібрань

Раніше ми вже повідомляли, що за зверненням Інформаційного центру "Майдан Моніторинг" органи прокуратури внесли подання щодо незаконности актів органів місцевого...

Close