Останні новини

Держдеп США закликає Україну зробити останні три кроки до асоціації з ЄС

Українська Правда

завантаженняСША закликали Україну прийняти пакет законів, необхідних для підписання в кінці листопада угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Позицію озвучила у Вашінгтоні помічник держсекретаря США у справах Європи і Євразії Вікторія Нуланд, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

“Україні залишилося зробити останні три кроки, щоб виконати умови ЄС – прийняти закони про реформу судової та виборчої систем і звільнити колишнього прем’єр-міністра Юлію Тимошенко для проходження курсу лікування”, – нагадала вона.

“Ми приєднуємося до ЄС і закликаємо українське керівництво зробити, подолавши образи минулого, правильний історичний вибір в ім’я 45 мільйонів громадян країни, в ім’я майбутнього дітей”, – підкреслила Нуланд.

Як підкреслила Нуланд, “залишається два тижні до вільнюського саміту і це історичний момент для України, Молдови та Грузії”.

“Всі три країни просунулися вперед у питаннях верховенства права, демократії та відкритості ринків з тим, щоб виконати суворі умови ЄС для підписання угод про асоціацію та створення вільної торгової зони”, – сказала дипломат.

“США вітають зроблений цими країнами європейський вибір і хочуть, щоб усі три держави увійшли в європейську сім’ю і змогли користуватися торговельними перевагами і безвізовим режимом поїздок, які надає ЄС”, – заявила помічник держсекретаря США.

Напередодні Верховна Рада не змогла ухвалити законопроекти про прокуратуру та про вибори, а також про лікування ув’язнених за кордоном. Останній відкривав шлях до звільнення Тимошенко для лікування за кордоном.

Тим часом, місія Європарламенту у складі Олександра Квасьнєвського і Пета Кокса після невдалої спроби у Верховній Раді висловила сподівання, що всі необхідні євроінтеграційні закони будуть прийняті українськими законодавцями на засіданні 19 листопада.

More in Національна безпека, Новини, Події, Політика
1456925_10151758761893148_518345458_n
Коклюш чи звичайний кашель? Паранойя батьків чи епідемія?

До Майдану звернулися батьки дитини, якій було поставлено діагноз "коклюш". Батьків дитини здивувало те, що в класі, де вчиться дитина,...

Close