Docudays UA крокує Тернопіллям

29 жовтня у Тернополі стартував  10-й Мандрівний міжнародний фестиваль Docudays UA. До його програми  увійшли фільми-переможці 10 Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який відбувся у Києві з 22 до 28 березня 2013 р, а також фільми-призери найвідоміших міжнародних кінофестивалів  документального кіно. Окрім показів фільмів організатори провели низку правозахисних заходів.


Про те, як відбувався фестиваль у Тернополі, які ініціативи народилися під час обговорень, круглих столів та семінарів розкажуть регіональні партнери фестивалю у Тернополі та депутати Тернопільської обласної ради. Однак із завершенням фестивальної програми у Тернополі Docudays UA не завершив своєї ходи Тернопіллям. Передбачено низку показів та заходів у грудні. Про це говоритиме регіональний координатор фестивалю у південних районах області Олександр Степаненко. Прес-конференція з цього приводу відбудеться 14 листопада о 12 годині в к. 532 у приміщенні Тернопільської обласної ради.

Іван Марчук liked this post
More in Новини
Зустріч пам’яті видатного діяча українського національного руху Івана Липи

Початок о 16.00.годині. Модератор Галина Дольник. По закінченні – ділова розмова та вільне спілкування при каві. Запрошуються всі зацікавлені історією...

Close