ЄНП: Янукович повинен поважати європейський вибір українців та виконати умови ЄС

Українська Правда

nПрезидент Європейської народної партії Джозеф Доль висловив підтримку українцям, які вийшли на протест проти рішення Кабміну призупинити підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Про це йдеться в заяві Європейської народної партії, яку цитує “Батьківщина”.

“Велика кількість протестувальників, їх могутня відданість європейським цінностям та мирний характер демонстрацій довели, що Україна є європейською країною, а українці належать до європейської родини”, – наголосив Доль.

“Протягом останніх років ЄНП постійно підтримувала проєвропейський вибір України і тісно співпрацювала з політичними лідерами, які сприяють цим цінностям. Я глибоко занепокоєний через безвідповідальну поведінку українського уряду, який не прислухається до власних громадян”, – заявив він.

Президент ЄНП  “закликав Президента Януковича поважати європейський вибір українського народу та негайно виконати критерії, необхідні для підписання Угоди про асоціацію у Вільнюсі”.

More in Національна безпека, Новини, Події, Політика
Рішення Євромайдану у Франкфурті

4 листопада 2013 року українці у Франкфурті-на-Майні вийшли на площу перед Європейським Центральним Банком на акцію протесту проти призупинення процесу...

Close