ЄНП: Янукович повинен поважати європейський вибір українців та виконати умови ЄС

Українська Правда

nПрезидент Європейської народної партії Джозеф Доль висловив підтримку українцям, які вийшли на протест проти рішення Кабміну призупинити підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Про це йдеться в заяві Європейської народної партії, яку цитує “Батьківщина”.

“Велика кількість протестувальників, їх могутня відданість європейським цінностям та мирний характер демонстрацій довели, що Україна є європейською країною, а українці належать до європейської родини”, – наголосив Доль.

“Протягом останніх років ЄНП постійно підтримувала проєвропейський вибір України і тісно співпрацювала з політичними лідерами, які сприяють цим цінностям. Я глибоко занепокоєний через безвідповідальну поведінку українського уряду, який не прислухається до власних громадян”, – заявив він.

Президент ЄНП  “закликав Президента Януковича поважати європейський вибір українського народу та негайно виконати критерії, необхідні для підписання Угоди про асоціацію у Вільнюсі”.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут