Рада Церков закликає владу та учасників громадських протестів зберігати їх мирний характер

.

#Євромайдан

КИЇВ Учасники громадських акцій, що в останні дні проводяться в Україні, повинні зберігати мирний характер своїх дій.
На цьому наголошують глави українських конфесій, які у вівторок, 26 листопада 2013 року, зібрались на засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у Митрополичих палатах Собору св. Софії, повідомляє сайт ВРЦіРО.

На переконання релігійних лідерів у жодному разі не слід допускати насильства, провокувати його чи піддаватися на провокації, адже слід пам’ятати, що насильство породжує насильство.

Також Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає представників держави забезпечити право громадян на мирне вираження своїх переконань.

“Правоохоронні органи повинні захищати громадський порядок і сприяти реалізації конституційних прав громадян на мирні зібрання та висловлення своєї позиції”, – наголосила Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій.

Силові протистояння та радикалізація протестів можуть лише завдати шкоди суспільству та національним інтересам України. В цивілізованому суспільстві, яким є Україна, мусимо вчитись висловлювати різні погляди на суспільні проблеми у мирний спосіб та шляхом діалогу, вважають члени Ради Церков.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала усіх віруючих до молитви за громадський спокій в Україні, мудрість для державних діячів та добре майбутнє для українського суспільства.

Інститут релігійної свободи, Київ
www.irs.in.ua
More in Громадські акції, Новини, Події, Суспільство, Протест
Окружний адмінсуд Києва про рішення уряду щодо євроінтеграції

Суддя Санін Богдан поставив підпис під документом, який по своїй суті означає судове забезпечення правомірності дій Президента України на Вільнюському...

Close