Євромайдан у Бостоні

У неділю, 24 листопада, представники української громади Бостону зібралися перед будівлею Капітолію штату Массачусеттс, щоб підтримати протестні акції в Україні (Євромайдан) проти “призупинення” кроків з євроінтеґрації.

 На акцію, спонтанно організовану Віталієм Морозом та Олегом Коцюбою через соціальні мережі, прийшли кілька десятків українців різних поколінь – від дітей до студентів, докторантів, молодих науковців і службовців та пенсіонерів з Бостону та прилеглих міст. Учасники акції підтримки Євромайдану скандували гасла “Бостон – Київ – Євромайдан!”, “Ukraine IS Europe!” та “Euromaidan is Boston Strong!”
Учасники акції заспівали гімн України та висловили впевненість, що масові акції протесту українських громадян в Україні та за кордоном змусять український уряд на чолі з президентом підписати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом.
photo5
More in Громадські акції, Національна безпека, Новини, Події, Політика, Протест
Зорян Кісь: Історія одного гасла #Євромайдан “Украина не вернется. Путин, если любишь – отпусти!”

"Були й такі, що пропонували відредагувати гасло. Здебільшого, радили написати якісь матюки. Їм я пропонував зробити власного плаката. Вони ображались...

Close