Faina Kaplan: Кокс і Кваснєвський

Вже два тижня чи більше, коли откриваю інторнет, то так стидно стає, аж в носі щіпа – от як наче я лічно позичила в Кокса і Кваснєвського грошей і вони кожен день чемно стукають мені в двері і стоять такі безащітні і безобідні: “А коли ти сможеш одать нам позичене?”, а я кажу, не знаю, пацани, може 12-го. І тоді вони приходять 12-го, а я кажу їм: “Щяс касіра нема, зайдіть завтра”, і вони заходять завтра. А я кажу: “Щас не до вас, хлопці, в мене унітаз прорвало.” А вони кажуть: “Так може ми 19-го зайдем? Ми тут на лавочкі у дворі посидем до 19-го”, а я кажу: “Да, блядь, зайдіть 19-го, ггг.” Xоча знають, шо мені нічого їм дать і в мене нема ніякого касіра.

Отаке в мене блять чуство коли я читаю новини. Я вже боюсь включать компютер, бо там на кожній сторінці сидять чемні і безащітні Кокс і Кваснєвський і с упрьоком дивляться на мене.

Faina Kaplan

Viktor Pushkar liked this post

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Faina Kaplan: Кокс і Кваснєвський"

  1. Сергій | 14-11-2013 13:43 at 13:43 |

    Шановний, Олександре. Даремно Ви так нервуєтесь, жахаючися від стилю авторки. Саме за цей стиль українська інет-спільнота і любить читати fainukaplan. А звинувачувати її у симпатіях кацапської культурки, то вже й зовсім є сміх-і-гріх.

Comments are closed.