Faina Kaplan: Почєму я не буду миться с милом

Однім словом: за….єбало!
Ета історія повторяєтся. Ми же уже милісь с милом мєсяц назад, і каков результат? А очень печальний. Ми опять вимазалісь. В головє – жир і пєрхость, под ногтямі грязь.
Ну хорошо, ми повєрім етім компаніям по проізводству моющіх срєдств, купім єщьо мила і помоємся. Да, ми смоєм стариє бактеріі. Но на іх мєстє тотчас появятся новиє. І оні могут оказаться даже єщьо хуже чем прєдидущіє: СПІД, холєра, сіфіліс, малярія. Хотяби к старим бактеріям організм уже прівик, ми знаєм чего от ніх ожидать.

У меня нєт доверія к моющім срєдствам. Ви відєлі іх рекламниє лозунгі? “Нє мил Альоша рукі с милом, потому і стал дєбілом!” К кому оні обращаются? За кого оні нас прінімают?
Пока нє будет нормальних лозунгов, я миться не буду.

Да, я знаю, что єсть страни, в которих люді моются каждий дєнь і раз в год оні проводят полную дезінфекцію і дератізацію помєщеній. Но давайтє посмотрім правдя в глаза, что ім ето дало? Ви відєлі, какой у ніх уровєнь бєзработіци? Іх спасла гігієна?

А єсть такіє страни, шо оні уже забилі запах мила. І у ніх там стабільность. Брат там жівет, говоріт, что намного луче чем у нас.

Чєм миться і чістіть грязь із-под ногтєй бєз толку, я лучше сделаю что-то полєзноє. Надєлаю котлєт, поіграю с рєбєнком

Чому і моя сімя не будемо мити руки з милом
_______________________________________

Бо нема довіри до мила, ось чому. Чистота – вона в серці, у душі, а не поверхнева. Чистота завжди з тобою, вона в середені тебе, її не знищеш.
Я краще почитаю “Кобзаря”, чим без толку шкребти мочалкою. Коли зявиться таке мило, що ти раз помився – і ходиш чистий хоча б років 10, тоді мені не шкоде буде своєї праці. Доки такого мила нема, я і моя сімя будемо плекати унутрішню чистоту. А ви бачили лозунги тих компаній миючих засобів, шо піаряться на нашій нелюбові до бактерій? Вони нас використовують. Безсоромно і нагло використовують нашу любов до чистоти. Піаряться на нашій перхоті і бруді. Чому нема лозунгу “Не засираймося, бо ми того варті?”

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

3 Comments on "Faina Kaplan: Почєму я не буду миться с милом"

  1. Лишь тот достоин жизни и свободы, кто каждый день идет за них на бой!

Comments are closed.