Ірина Іванків: А знаєте, чому я точно хочу, щоб Україна була в ЄС?

А знаєте, чому я точно хочу, щоб Україна була в ЄС? Тому що наша акція в Любліні вчора була незаконною. До нас прийшли поліцейські і спокійно поговорили зі мною, як з організатором. Попросили паспорт і контактні дані. На моє звичне питання: “Чи я отримаю штраф?”, пан поліцейський щиро здивувався, адже за його словами ми користуємося своїм правом на мирні збори, хоча й не виконали формальних вимог польських законів.

Щойно мені телефонував комісар з місцевої поліції і вибачаючись за те, що турбує мене, поцікавився, чи не плануємо ми найближчим часом інших акцій, бо якщо плануємо, то треба про це повідомити, бо вони хвилюються, що без повідомлення не зможуть запевнити нам належну охорону і безпеку.

Після побажання успіху в нашій справі, ще раз вибачився і побажав гарного вечора. Поліція служить людям, навіть не власному народові, а робить це щиро і професійно.

А тим часом в Україні на цілком законних акціях людей б”ють, нищать майно і потім везуть на судилища, де справедливістю навіть не пахне.

Ірина Іванків в ФБ

1 Comment on "Ірина Іванків: А знаєте, чому я точно хочу, щоб Україна була в ЄС?"

Comments are closed.

More in Записки
Faina Kaplan: Почєму я не буду миться с милом

Ета історія повторяєтся. Ми же уже милісь с милом мєсяц назад, і каков результат? А очень печальний. Ми опять вимазалісь....

Close