Керівники ЄС дадуть Януковичу шанс підписати асоціацію

middle_fba96a1d4610df79e5e06472bc10a803Українська Правда

Голова Євроради Херман ван Ромпей і голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу підтвердять президенту України, що Євросоюз і досі налаштований підписати з Києвом угоду про асоціацію.

Як заявила в четвер на брифінгу в Брюсселі офіційний представник Єврокомісії Піа Хансен, про це йтиметься в ході їхньої зустрічі з Віктором Януковичем у Вільнюсі.

Угода, за її словами, може бути підписана, “коли умови (поставлені Євросоюзом) будуть виконані”, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

Зустріч лідерів ЄС і України може відбутися в четвер перед робочою вечерею, якою відкриється саміт “Східного партнерства”.

Хансен зазначила, що це буде перший контакт на такому рівні після подій, пов’язаних із призупиненням Києвом процесу підготовки угоди.

Сторони підведуть підсумок ситуації і обговорять у прямому діалозі майбутні етапи у відносинах сторін, сказала представник Єврокомісії.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут