Лучани організувались в «живий євроланцюг»

З такою ініціативою виступили активісти луцького євромайдану у п’ятницю, 29 листопада.

Кількасот лучан, в основному студенти, організувалися у “живий ланцюг”, який протягнувся від Театрального майдану до Луцького педагогічного коледжу. Таким чином, учасники акції показали свою прихильність до євроінтеграційного курсу.

Цього дня відбувалася всеукраїнська ініціатива «живий ланцюг від Києва до кордону з Ѓвропейським Союзом», де близько 550 тис. учасників організувались у «живий ланцюг» від Києва до Перемишля. Так як ця ініціатива не проходить через Луцьк, активісти місцевого євромайдану вирішили організуватись у свій «євроланцюг» на знак солідарності із своїми співгромадянами.

Ланцюг витягнуся із вулиці Паркової аж до торгового центру “Гранд-Волинь”, уздовж пр. Волі.

Опісля відбулося відкриття капсули часу із пророцтвами мітингувальників щодо підписанн Угоди про Асоціацію. І хоч Президент Янукович таки не підписав Угоду, у більшоіст пророцтв таки були сподівання, на позитивне рішення питання євроінтеграції. Щоправда були й такі передбачення, що відубдеться революція, народ повалить нинішню владу, і після цього Україна підпише Угоду.

tpnoQ5svltI

ZfywNjPVQ-A

Більше ФОТО з заходу: http://vk.com/event61693613?z=album-61693613_183261942


Марія Доманська

More in Громадські акції, Новини
У Варшаві лунав гімн Європейської України

Щойно завершився мітинг перед посольством України в Польщі, учасники якого виконали Державний Гімн України "Ще не вмерли України ні слава,...

Close