МЗС України стурбувалося через голову сейму Литви

Повідомлення Дня:

Чlphotoерез участь голови сейму Литви Лорети Граужінене у мітингу опозиції в Києві в МЗС України в середу був викликаний для пояснень литовський уповноважений міністр Марюс Януконіс.

“МЗС України висловив стурбованість у зв’язку з участю голови сейму у вчорашньому мітингу опозиції на площі Києва”, – сказала прес-аташе міністра закордонних справ Литви.

Л.Граужінене у вівторок увечері на мітингу опозиції в Києві сказала, що Литва підтримує українців у процесі євроінтеграції. “Литва, яка пройшла свій шлях до Європи, готова бути для України мостом в ЄС”, – сказала вона.

Нагадаємо, Граужінене з двома віце-спікерами сейму прибула до Києва у вівторок. Цей візит заздалегідь не був запланований і не був узгоджений ні з урядом, ні з апаратом президента, ні з МЗС Литви. Через поїздку в Київ голова сейму скасувала узгоджене заздалегідь відрядження до Великобританії.

Мітинги протесту проходять на Україні з минулого тижня, коли Кабмін оголосив про зупинку переговорів з ЄС щодо угоди про асоційоване членство. Договір планувалося підписати в п’ятницю у Вільнюсі на саміті “Східного партнерства”.

3 Comments on "МЗС України стурбувалося через голову сейму Литви"

Comments are closed.

More in Влада, Національна безпека, Новини, Події, Політика, Уряд
Запорізьким та харківським студентам погрожують виключенням через Євромайдан

Студентам запорізьких ВНЗ погрожують неприємностями у навчанні, а також навіть виключенням в разі відсутності на парах. Про це повідомили самі...

Close