Останні новини

МЗС України стурбувалося через голову сейму Литви

Повідомлення Дня:

Чlphotoерез участь голови сейму Литви Лорети Граужінене у мітингу опозиції в Києві в МЗС України в середу був викликаний для пояснень литовський уповноважений міністр Марюс Януконіс.

“МЗС України висловив стурбованість у зв’язку з участю голови сейму у вчорашньому мітингу опозиції на площі Києва”, – сказала прес-аташе міністра закордонних справ Литви.

Л.Граужінене у вівторок увечері на мітингу опозиції в Києві сказала, що Литва підтримує українців у процесі євроінтеграції. “Литва, яка пройшла свій шлях до Європи, готова бути для України мостом в ЄС”, – сказала вона.

Нагадаємо, Граужінене з двома віце-спікерами сейму прибула до Києва у вівторок. Цей візит заздалегідь не був запланований і не був узгоджений ні з урядом, ні з апаратом президента, ні з МЗС Литви. Через поїздку в Київ голова сейму скасувала узгоджене заздалегідь відрядження до Великобританії.

Мітинги протесту проходять на Україні з минулого тижня, коли Кабмін оголосив про зупинку переговорів з ЄС щодо угоди про асоційоване членство. Договір планувалося підписати в п’ятницю у Вільнюсі на саміті “Східного партнерства”.

3 Comments on "МЗС України стурбувалося через голову сейму Литви"

Comments are closed.

More in Влада, Національна безпека, Новини, Події, Політика, Уряд
13855466515295c39b7ae62-610x385
Запорізьким та харківським студентам погрожують виключенням через Євромайдан

Студентам запорізьких ВНЗ погрожують неприємностями у навчанні, а також навіть виключенням в разі відсутності на парах. Про це повідомили самі...

Close