Офіціоз. Янукович: “У грудні стане зрозумілою перспектива підписання Угоди про асоціацію з ЄС навесні 2014 року”

Янукович не втомлюється підтверджувати, що не відчуває себе спроможним керівником суверенної держави

Джерело

16-107“У грудні 2013 року стане відомо, чи можливе підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС навесні 2014 року. Про це Президент України Віктор Янукович сказав в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

«Грудень покаже. Я не хочу сьогодні сказати, що ми всі сто відсотків питань, які ми хочемо вирішити з Росією, вирішимо. Але я переконаний, що за певний період часу ми вирішимо. Можливо, щось вирішимо у грудні, щось вирішимо в січні і так далі», – сказав Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів.

За словами Глави держави, у вирішенні цих питань на поступки потрібно буде йти як Україні, так і Росії, оскільки обидві країни вже розпочали програми імпортозаміщення. «Врешті-решт ми знайдемо ті компроміси, які потрібно, і я переконаний у тому, що це буде вигідно», – зазначив Глава держави.

«Якщо Україна втратила 25% товарообігу, то Росія більше 4%. Але вони відчутні. 4% російських – це не менше, ніж 25% українських, а скоріш за все, більше, враховуючи їх обсяги в економіці», – додав Глава держави”.

8 Comments on "Офіціоз. Янукович: “У грудні стане зрозумілою перспектива підписання Угоди про асоціацію з ЄС навесні 2014 року”"

  1. Посмотрев интервью президента, я пришел к выводу, что дело тут не в России, а в Украине. При любой попытке сближения с Европой, Россия, руководствуясь своими империалистическими мотивами, будет вводит санкции по отношению к продукции старых, неконкурентоспособных предприятий из депрессивной Восточной Украины. Такими образом, чтобы идти в Европу, нам нужно что-то с этими развалинами советского прошлого делать. Думаю, их следует ликвидировать, постепенно создавая там заменяющие рабочие места. И когда мы с этим покончим, можно будет идти в Европу, не оглядываясь на Россию. У Януковича, раз он такой патриот Восточной Украины, осталось для этого совсем мало времени: при отсутствии ассоциации у него нет никаких шансов быть переизбранным в 2015 году, а новый президент (Кличко или Яценюк или Тягнибок), конечно, не станет обращать внимание на подобную ерунду.

Comments are closed.

More in Новини
Миколаївська вчителька лякала дітей Євросоюзом, де їх “віддадуть на органи”

Вчителька школи №51 міста Миколаєва розповсюджувала серед п’ятикласників листівки, в яких йдеться про те, що після вступу України до ЄС...

Close