Офіціоз: Звернення Януковича “до Українського народу”

Шановні співвітчизники!

16-107Найближчим часом я зроблю широке інтерв’ю на телебаченні і відповім на всі запитання. А сьогодні я хотів би підкреслити – альтернативи побудові суспільства європейських стандартів в Україні немає. І моя політика на цьому шляху завжди була й залишається послідовною.

Реформи, які ми здійснюємо, – це підтвердження того, що ми йдемо європейським шляхом.

Ми будуємо державу, в якій права людини, рівність усіх перед законом, право вибору, соціальний захист є найвищими цінностями для всіх, без різниці, в якому ти регіоні проживаєш чи на який майдан виходиш.

І як Президент хотів би запевнити громадян України – я буду розбудовувати і зміцнювати ці незаперечні фундаменти нашого життя.

У нас ніхто не вкраде мрію про Україну рівних можливостей, про європейську Україну. Так само як ніхто не зіштовхне нас з праведної дороги, що веде до цієї мрії.

Ми багато пройшли, і ще немало нам пройти належить. Найскладніше на цьому шляху були, є і завжди будуть економічні проблеми.

Але я був би нечесним і несправедливим, якби не подбав про найбільш знедолених і незахищених, на яких може лягти основний тягар перехідного періоду.

Я був би, м’яко кажучи, неправий, якби не зробив усього, що треба зробити, щоб люди не втрачали робочі місця, щоб вони отримували заробітні плати і пенсії, стипендії.

Я хочу, щоб у нашій великій українській родині був мир і спокій. Як батько не може залишити сім’ю без хліба, так і я не маю права залишити людей напризволяще з тими проблемами, які можуть виникнути, якщо під тиском, який ми відчуваємо, зупиниться виробництво, і мільйони громадян будуть викинуті на вулиці.

Тому мені доводиться вдаватися до непростих рішень. Тому я інколи ризикую бути незрозумілим. І тому я прошу сьогодні наш народ уважно вислухати мене особисто.

Я ніколи не зроблю жодного кроку на шкоду Україні і народові. Воля громадян України була, є і буде вирішальною для кожного мого рішення.

Я хочу, щоб люди знали це.

Я дякую всім за високу громадянську свідомість. В інтерв’ю телевізійним каналам я більш детально розкажу про наші спільні кроки та дії, які ми будемо робити разом.

Сподіваюся на розуміння і підтримку.

Я вірю – ми подолаємо всі труднощі на шляху розбудови нашої держави, бо нема таких перепон, які не подолав би мудрий і згуртований народ.

Ми ніколи і нікому не повинні дозволяти заважати нам. Молитви і мрії мільйонів покладаються на Господнє рішення.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

9 Comments on "Офіціоз: Звернення Януковича “до Українського народу”"

  1. баба Параска | 25-11-2013 21:39 at 21:39 |

    мерзота!!!

  2. Виктор Федорович, одной задницей на двух стульях не усидишь. Можно или идти вперед, к цивилизованной Европе, или назад, к Советскому Союзу. Вы сами были свидетелем того, как социалистическая модель общества пришла к своему краху по всем статьям в 1990 году. А ведь только дурак не учится на ошибках. Поймите, наконец, иного пути, кроме либеральных реформ, у нас нет. А те развалины в Восточной Украине, которые кто-то еще называет сегодня заводами, и о которых Вы так сильно беспокоитесь, все равно развалятся – если не завтра (после подписания соглашения с Евросоюзом), так лет через пять (естественным путем). Так зачем же нам всем столько времени мучится? Какой в этом смысл? Неужели кому-то еще непонятно, что настало уже время объяснить всем Вашим избирателям, что пора оторвать задницу от дивана, а бутылку водки от губ и начать думать о том, как найти и реализовать себя в условиях конкурентной свободной экономики. Ведь, на самом деле, другого пути в современном мире действительно нет. А нам, Вашим противникам, реально надоело работать за себя и за того парня на Донбассе, да еще и выслушивать при этом весь этот бред о том, что “Донбасс кормит Украину”. Давайте с этим заканчивать, ей богу.

Comments are closed.