Окружний адмінсуд Києва про рішення уряду щодо євроінтеграції

Окружний адміністративний суд міста Києва сьогодні виніс рішення, в якому вказав, що ухвалене Кабміном розпорядження про призупинення євроінтеграції не має жодних правових наслідків для Президента України – про це УНН повідомили у прес-службі Європейської партії.

“Суддя Санін Богдан поставив підпис під документом, який по своїй суті означає судове забезпечення правомірності дій Президента України на Вільнюському саміті. Повторююсь, що сумнозвісне рішення Азарова ніяким чином не перешкоджає Віктору Януковичу підписати Угоду про асоціацію. Це сьогодні підтверджено в судовому порядку”, — наголосив Микола Катеринчук.

“Суд фактично підтвердив незаконність розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 року № 905-р „Питання укладання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами — членами, з іншої сторони“, яким серед іншого передбачено „призупинити процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом“, — додав політик.

Як повідомляв УНН, минулої п’ятниці рішення уряду про зупинення євроінтеграції було оскаржено в суді.

Само рішення тут

3 Comments on "Окружний адмінсуд Києва про рішення уряду щодо євроінтеграції"

Comments are closed.

More in Новини, Політика, Cуди
Українські активісти в Римі: «Путін, руки геть від України!»

«Нас відтіснила поліція, але ми встигли дати інтерв’ю для італійського та українського телебачення. Та найважливіше: Ми впевнені, що наш протест...

Close