Опублікуванню підлягає!

46335Адміністрація Януковича відповідатиме у суді за приховування “гарантських” актів

Сьогодні до Окружного адміністративного суду м.Києва подано позовну заяву про визнання неправомірним незадоволення Адміністрацією президента інформаційного запиту щодо надання копій 120-ти актів (указів і розпоряджень) президента України, які мають незаконну (не передбачену жодним законом чи то навіть підзаконним актом) позначку “опублікуванню не підлягає” та щодо зобов’язання АП такі акти надати у письмовому вигляді.

Справа, радше за все, розглядатиметься у порядку скороченого провадження згідно зі ст.183-2 Кодексу адміністративного судочинства України, таким чином невдовзі мають бути новини. Слідкуйте, як то кажуть, за повідомленнями.

Втім, не маючи занадтих ілюзій щодо вітчизняної феміди, ми (Інформаційний центр “Майдан Моніторинг“) налаштовані у разі необхідности довести справу до Європейського суду з прав людини.

Детальніше про ситуацію з “секретними матеріалами” гарантів – ТУТ

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут