Першотравневськ: “Скасовано і затверджено”

Як ми повідомляли раніше, за зверненням Інформаційного центру “Майдан Моніторинг” прокуратура внесла подання про приведення у відповідність до законодавства рішення виконкому Першотравневської міської ради №269 від 16.11.11 “Про проведення масових заходів у місті Першотравневську“. Зокрема, цей акт містив капосну норму про 10-денний строк завчасного повідомлення про проведення мирних зібрань, що прямо порушувало ст.39 Конституції України та рішення КСУ №4-рп/2001.

Щойно ми отримали нову звістку від прокурора Першотравневська, де повідомляється про скасування того “положення” і затвердження нового, в якому “обмеження щодо реалізації громадянами конституційних прав відсутні“:

Першотравневськ-39

Це добре. Але оскільки органи місцевого самоврядування взагалі не мають права приймати нормативні акти з питань мирних зібрань, невдовзі ми продовжимо відповідну комунікацію з прокуратурою.

На сьогодні за нашим зверненням вже скасовано незаконні “порядки”, “положення” та “положення про порядки” у майже 30-ти містах та селищах України, а всього органами прокуратури внесено більше ніж 50 подань. Далі буде.

***

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні здійснюється ІЦ “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження

Viktor Garbar, Ol Lysenko liked this post
More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Право, Місцева влада, Прокуратура, Свобода мирних зібрань
Google загрожує безпеці Ростовської області

В частности, не желательно, чтобы поисковиком пользовалась вся система образования (от школ до вузов), пенсионеры (которые обучаются с помощью муниципальных...

Close