Україна має вирішити питання не Тимошенко, а свого історичного вибору – Кравчук

middle_6dbba88b18337e01930428d4560bf922Україна має вирішити не питання екс-прем’єра Юлії Тимошенко, а свого історичного вибору на сотні років вперед.

Про це в ефірі програми “Шустер-live” на телеканалі “Інтер” заявив екс-президент України Леонід Кравчук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Хочу сказати головне: вирішується питання історичної важливості – вибір України на сотні років уперед. І коли вирішується питання такого масштабу, сперечатися – винна чи невинна Тимошенко, – некоректно з точки зору європейського вибору», – сказав Кравчук.

За його словами, вирішення питання українського вибору дуже затягнулося. “Якщо ми справді віримо в те, що Україна має бути в Європі, ми маємо підписати Асоціацію якомога швидше”, – зауважив екс-президент.

Кравчук також підкреслив, що Європа з питанням євроінтеграції України вже визначилася. «Вона (Європа – Ред.) нам сказала: «Якщо ви, шановні українці, вибрали європейський курс – вирішіть 11 проблем зі списку Фюле. Не вирішите – не будете членами європейської спільноти», зазначив політик.

Екс-президент підкреслив: якщо проблему Тимошенко не буде вирішено, історія поставить одне питання – чому через одну людину або вирішення долі однієї людини – колишнього прем’єра Тимошенко, Україна не стала членом європейської спільноти. «Тому я хотів би попросити парламентаріїв не звалювати всі проблеми на Президента, тому що я знаю його повноваження, а прийти до парламенту і проголосувати з питання Тимошенко», – підсумував Кравчук.

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Україна має вирішити питання не Тимошенко, а свого історичного вибору – Кравчук"

Comments are closed.