Діаспора вийшла на протести у Нью-Йорку і Чикаго після “кривавого майдану” – VIDIA

Українська діаспора вкотре висловила свою підтримку українському народу. Щонайменше у 7 містах Америки відбулись акції протесту на підтримку Євромайдану та проти застосування сили владою. Зокрема, майдани відбулись у Вашигнтоні, Нью-Йорку, Атланті, Чикаго.

У Нью-Йорку студентські організації при СУСТа та Товариство української студіюючої молоді ім. М. Міхновського разом Українським Конгресовим Комітетом Америки зібрали декілька тисяч українців. Проте, цього разу гасла були зовсім інші: “Революція…”.

Наприкінці мітингу до громади вийшов Юрій Сергеєв, Постійний представник України при ООН, і заявив про свою підтримку.

Такого варварського нападу на мирну демонстрацію в Києві прощати не можна, вважають в діаспорі і діляться своїми почуттями після побаченого ними “кривавого майдану”.

Чиказькі українці вразили своїм єднанням — лише за один день на акцію вдалося закликати до тисячі людей. Такої активності українців місто не знало з часів Помаранчевої революції. Були присутні представники усіх хвиль еміграції та багато молоді. За актавної підтримки волонтерів віче скликав Український конгресовий комітет Америки, відділ Іллінойс.

Мітигувальники висловили свою підтримку українцям в Україні, засудили брутальний напад на київськsq Євромайдан та закликали уряд США невідкладно запровадити економічні санкції та візові обмеження проти Януковича та його уряду.

Після виголошення промов під стінами Генерального консульства України в Чикаго, голова УККА передав вимоги протесту працівникам консульства, після чого мітингувальники пройшлись головними вулицями мегаполіса, скандуючи гасла.

Варто відмітити, що американська поліція, на відміну від української, сприяла проведенню мітинга і супроводжувала колону під час ходи містом, перекриваючи для цього рух автотранспорту.

Завершили акцію молитвою за Україну.

http://vidia.org/2013/17897

1 Comment on "Діаспора вийшла на протести у Нью-Йорку і Чикаго після “кривавого майдану” – VIDIA"

  1. “Я не продаю Україну” – А хіба ти її не продав? – “Нема на світі України, немає іншого Дніпра, а ви претеся на чужину шукати доброго добра. Добра святого, волі, волі, братерства братнього – знайшли І в Україну принесли велеких слів велуку силу. Тай більш нічого, кричите, що Бог создав вас не на те, щоб ви неправді похилились і хилитеся, як хмилились…” Т.Г. Шевченко.

Comments are closed.

More in Новини, Солідарність
Звернення Гільдії режисерів до колег

Закликаємо за любих обставин дотримуватись європейських фахових стандартів, проявляти непохитну громадянську позицію. Не спотворювати інформацію, не поширювати чутки про події...

Close