Євросоюз закликає владу та опозицію в Україні сісти за стіл переговорів

middle_fba96a1d4610df79e5e06472bc10a803Європейський Союз закликає українську владу та опозицію утриматись від насильства під час проведення масових акцій протесту і звертається до них із закликом сісти за стіл переговорів і розпочати діалог щодо подолання політичних розбіжностей.

Як передає кореспондент УНІАН у Брюсселі, про це на брифінгу заявила Майя Косьянчич, речниця Верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики та безпеки Кетрін Ештон. “Ми виступаємо за дотримання основоположних принципів: права на свободу зібрань, права на свободу висловлювань та свободу засобів масової інформації. Протести мають відбуватися у мирний спосіб. Обидві сторони мають проявити стриманість. Насильство є цілком неприйнятним” – підкреслила Косьянчич.

“Ми закликаємо всі сторони українського суспільства вирішувати розбіжності у мирний спосіб, сісти і відкрито обговорити питання і спробувати дійти до обопільно-прийнятного вирішення розбіжностей”, – сказала вона. “Ми закликаємо дійових осіб українського політичного процесу розпочати діалог для досягнення прийнятного вирішення нинішніх розбіжностей”, – додала Косьянчич.

More in Національна безпека, Новини, Події, Політика, Протест, Свобода мирних зібрань
Звернення Вченої Ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Ми підтримуємо європейську інтеграцію України, передбачену Законом України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики». Ми шануємо бажання наших співвітчизників, наших...

Close