Ініціатива донецьких активістів: Робіть, як ми

Донецькі журналісти та активісти розпочали випуск газети спеціально для жителів Донецька та Донецької області. Розповсюджувати газету планується безкоштовно. Газета орієнтована переважно на старше покоління, а також на жителів районів, де не розповсюджений інтернет.  Основними темами публікацій будуть пояснення причин, що спонували людей вийти на Євромайдани, розвінчання неправдивої інформації від уряду та чиновників, злочини «донецьких» на Донбасі, інтерв´ю з опозиційними політиками та інша інформацію, яка заборонена місцевою владою.

Активісти Донецька закликають створювати подібні просвітницькі гуртки по всій Південно-Східній Україні та розповсюджувати подібну інформацію серед населення якнайширше через листівки та газети.

«Евромайдан не повинен обмежуватися головною площею столиці, а неодмінно повинен крокувати в маси, прийти в кожен будинок. – наголошує Денис Казанський, журналіст та учасник проекту. – Сьогодні в країні є тисячі людей, готових підтримувати такі ініціативи грошима, є маса друкарень, де згодні друкувати такі видання на пільгових умовах. Потрібно розвивати успіх, не давати згаснути запалу і заохочувати до своїх лав все більше громадян. Це цілком реальна стратегія. Робіть, як ми».

Джерело

1 Comment on "Ініціатива донецьких активістів: Робіть, як ми"

Comments are closed.

More in Новини
Диво своїми руками. Інструкція

Шістнадцятий номер глянцевого додатку «Дня» – «Маршрут №1» –– про інгредієнти справжніх зимових свят, вміння «перешивати дійсність» та казки

Close