Леся Оробець: Якби кожен так вчинив, Януковича вже не було б…

Після звірячого побиття на Майдані студентів броварський провайдер (райцентр в 15 кілометрах від Києва) “Бровіс” відключив місцеву контору Беркута від інтернету.

“Беркутовці зателефонували і спитали, що сталось з інтернетом. Я пояснив, що ми не будемо більше їх обслуговувати після того, як вони, живучи на наші податки, нас б’ють. Це неправильно.”- пояснив газеті День технічний директор Олександр Гріук.

Якби кожен в Україні вчинив так, як ці хлопці, Януковича з гоп-компанією вже не було б.

Не заправляйте їм нашини, не продавайте їм продукти, не пускайте їх в кіно – висловлюйте протест мирно, просто відмовою співпрацювати. Ганді так здобув незалежність Індії від Британської імперії. До могутності і компетентності правителів тодішньої Британської імперії Януковичу далі, ніж до зір. Але й вони нічого не зуміли протиставити мовчазному невизнанню і відмові від співпраці.

При цьому власник провайдера ризикує втратити все – апаратуру, ліцензію, будь-який заробіток. І тому ці люди -герої. Справжні. А не ті, що “виринули з небуття і зразу на сцену”. А от такі от українські громадяни, які поважають самих себе.

Героям слава!

Про це тут

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

1 Comment on "Леся Оробець: Якби кожен так вчинив, Януковича вже не було б…"

Comments are closed.