Останні новини

На Полтавщині газета “Пирятинська Правда” зазнає владного тиску

На Полтавщині газета ″Пирятинська Правда″ зазнає владного тиску

Про це сьогодні повідомили на сайті видання

“До нас в редакцію все частіше почали звертатися пирятинці з проханням придбати черговий номер “Пирятинської Правди” і часто лунає запитання, чи будемо розширювати мережу точок продажу друкованого видання. Ми пояснювали, що нашу газету можна придбати хоч і не у всіх магазинах міста, але все ж таки ми намагалися покрити усі житлові масиви Пирятина. Тобто у кожному мікрорайоні міста є хоча б один магазин, який реалізовує “Пирятинську Правду”.

Згодом з’ясувалося, що в магазинах неохоче продають газету, а дехто з продавців відверто ховає під прилавок Правду і розказує покупцям, що їх торгові об’єкти не реалізовують “Пирятинську Правду”. Відверто кажучи, редакція не чекала саботажу від працівників торгової сфери. Проте, в приватній бесіді нам пояснили, що справа в тиску, який влаштувала місцева влада на власників торгових об’єктів. Нібито влада уповноважила особу (редакції вже натякнули, хто саме займається тиском), що ходить по торговим об’єктам і переконує власників магазинів, заховати “Пирятинську Правду” під прилавок. Якщо власник не зважає на слова і продовжує відстоювати своє право вільно вести бізнес, уповноважена особа від влади натякає на можливі труднощі з бізнесом, якщо підприємець буде впертим”.

Депутат пирятинської міської ради Владислав Гуленко на своїй  сторінці в Фейсбук підтвердив цю інформацію. Він написав: “Друзі, сьогодні почалися створюватися серйозні перепони з боку влади на шляху реалізації Пирятинської Правди, забороняють продавати в магазинах міста та району, пошта категорично відмовилася брати під реалізацію…”.

Джерело

Ol Lysenko liked this post

Be the first to comment on "На Полтавщині газета “Пирятинська Правда” зазнає владного тиску"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


More in Новини
1537473_463072380463421_1936416775_o
Координатора харківського Євромайдану Дмитра Пилипця поранено ножем.

Одного з найактивніших координаторів харківського Євромайдану Дмитра Пилипця було поранено в ногу після щоденного мирного зібрання в центрі Харкова.

Close