Офіс Партії регіонів горів сьогодні на Тернопільщині

Що це офіс Теребовлянської районної організації саме Партії регіонів, ІА «7 Днів-Україна» підтвердив голова фракції Партії регіонів у Тернопільській обласній раді Павло Федик.

Він зазначив, що поки політичних заяв з цього приводу – підпал це, чи ні – Партія регіонів не робитиме, бо партійці чекають на результати експертизи причин пожежі в офісі Теребовлянської районної організації.

Управління ж МВС України у Тернопільській області з цього приводу на своєму сайтіповідомляє наступне:

Сьогодні вранці до Теребовлянського райвідділу внутрішніх справ надійшло повідомлення від диспетчера служби надзвичайних ситуацій про те, що в одному з кабінетів приміщення ВАТ «Укртелеком» виникла пожежа.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Загоряння сталося в приміщенні кабінету, який орендує районний осередок однієї з політичних партій. Вогонь пошкодив техніку та меблі.

Що стало причиною пожежі – правоохоронці встановлюють. Факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Джерело

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут