Прокуратура судиться за прапор ЄС тепер вже з мером Тернополя

Прокуратурою міста Тернополя подано позов про визнання незаконним та скасування розпорядження Тернопільського міського голови №497 від 24.12.2013 року «Про вивішування прапорів».

Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» не віднесено до компетенції органу місцевого самоврядування, в т.ч. міського голови,  врегулювання питання розміщення на державних установах та комунальних підприємствах міста прапору, який не є Державним Прапором України, а також не відноситься до символіки міста Тернополя.

Таким чином, прийняте розпорядження міського голови, в частині зобов’язання керівників комунальних підприємств, установ та закладів та рекомендації керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності вивісити на будівлях прапор Ради Європи з 25 грудня 2013 року не є питанням місцевого значення та компетенцією міського голови  та не узгоджується з принципом законності, проявом якого є забезпечення однакового правового регулювання суспільних відносин на всій території України.

Враховуючи викладене, приймаючи оскаржуване розпорядження №497 від 24.12.13 року,  міський голова вирішив питання, що не належить до його компетенції, а тому дане розпорядження є незаконним та підлягає скасуванню.

В даний час, справа перебуває на розгляді у суді – повідомили у прес-службі прокуратури міста Тернополя.

Ol Lysenko liked this post
More in Новини
На харківський Танок на #Євромайдан\і Конго приїде Юрій Луценко

28 грудня, в суботу, о 12.00 біля пам’ятника Т.Шевченка збирається харківський Євромайдан, де виступить популярний гурт «Танок на Майдані Конго»....

Close