Слідчий відмінив виклик активістки Євромайдану за допис у Facebook

Як ми повідомляли раніше, 27.12.13 р. очільниця Запорізького осередку ГО “Європейської молоді України” Катерина Коротченко отримала  офіційне запрошення на розмову від слідчого Запорізького УСБУ. Підставою для виклику став допис активістки у Фейсбук.

Ввечері 29.12.13 Катерині Коротченко перетелефонував слідчий і сказав, що зустріч відміняється. У СБУ до неї питань поки що немає. Слідчий повідомив, що вони розібрались із ситуацією і привітав Катерину зі святами.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Igor Zubko

“Шановні друзі, колеги і просто небайдужі громадяни!!!

Щойно, вже під вечір, нашій Катерині Коротченко перетелефонував слідчий УСБУ у Запорізькій області, що її викликав на розмову до застінків Управління і сказав, що зустріч завтра відміняється, у СБУ до неї питань поки що немає.. Вони розібрались із ситуацією. Та ще й зі святами привітав!! Ви розумієте, які там у нас чуйні, а головне – читаючі – в інтернеті люди?!!)))

Переконаний, це стало можливим завдяки нашим з Вами спільним зусиллям і Вашій небайдужості!!! Резонанс, кількість перепостів і Ваше обурення, злагоджена робота наших чудових журналістів і громадських діячів – от що привело до перемоги!!!
Передаю всім Вам подяку від Катерини, їй дуже не хотілося йти на те примусове побачення, як і кожній українській дівчині!!!
Разом – Сила!!!”

2 Comments on "Слідчий відмінив виклик активістки Євромайдану за допис у Facebook"

Comments are closed.

More in Новини
О проведении Всеукраинского форума Евромайданов в Харькове 11-12.01.2014

...

Close