“Солідарність проти терору!” Віче на Майдані, 29.12.13, 12:00

СВІЙ ЗА СВОГО!

Лідери опозиційних фракцій Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок закликають українців прийти на Народне Віче о 12.00 у неділю, 29 грудня.

Віче традиційно відбудеться на Майдані Незалежності в Києві і цієї неділі пройде під гаслом “Солідарність проти терору”.

“Ми закликаємо всіх, кому небайдужа доля нашої країни, залишити всі свої справи та вийти на Майдан Незалежності у неділю о 12.00. Народ вільної країни не може миритися зі звірячою поведінкою банди при владі, яка по всій країні по одному відловлює активістів Майдану, псує їх автомобілі, залякує, б’є”, – йдеться в заяві трьох лідерів.

“Жахливий випадок Тетяни Чорновол не залишає сумнівів: цю владу треба негайно зупиняти. Українці, виходьмо разом на Майдан, щоб продемонструвати нашу солідарність у боротьбі з терором, який розгорнуто проти активістів”, – закликали опозиціонери.

Flag_of_Ukraine

1 Comment on "“Солідарність проти терору!” Віче на Майдані, 29.12.13, 12:00"

Comments are closed.

More in Громадські акції, Моніторинг, Національна безпека, Новини, Події, Політика, Солідарність, ЄвроІнтеграція, Політичні репресії, Протест, Свобода інформації, Свобода мирних зібрань
Напад на квартиру активістів Євромайдану

...

Close