«Сила народу не потребує насилля, щоб діяти, а потребує мирної, послідовної, спільної діяльності», – Блаженніший Любомир

Українцям на євромайданах слід уникнути насилля. Провоохоронні органи мусять захищати, а не провокувати людей, зазначає Блаженніший Любомир (Гузар), Архиєпископ-емерит УГКЦ.

У влади було багато часу, щоб підготуватися до асоціації, стверджує він, але вона “старається виправдовувати свою поведінку аргументами, про які не було мови впродовж минулого року”. Тому архиєрей підтримав молодь, яка вийшла на євромайдани, але застеріг від насильства.

“Сила народу не потребує насилля, щоб діяти, а потребує мирної, послідовної, спільної діяльності, щоб осягнути цілі, які ведуть до загального блага”, – наголосив Блаженніший Любомир, закликавши не змарнувати єдності народу і скористати з неї під час виборів.

Він також нагадав правоохоронним органам їхню головну місію.

“Нехай правозахисні органи пам’ятають, що вони також є громадянами України і що їхнє завдання – захищати громадян та їхні права. Нехай вони пам’ятають, що вони є правозахисними, а не владозахисними органами”, – закликав Блаженніший Любомир (Гузар).

Департамент інформації УГКЦ

http://news.ugcc.org.ua/news/sila_narodu_ne_potrebuie_nasillya_shchob_d%D1%96yati_a_mirnoi_posl%D1%96dovnoi_sp%D1%96lnoi_d%D1%96yalnost%D1%96__blazhenn%D1%96shiy_lyubomir_68358.html

1 Comment on "«Сила народу не потребує насилля, щоб діяти, а потребує мирної, послідовної, спільної діяльності», – Блаженніший Любомир"

Comments are closed.

More in Новини
Славута. Спротив триває…

Обурені побиттям спецпідрозділом «Беркут» мирних громадян у Києві 30 листопада, славутчани прийняли відповідну резолюцію в якій зажадали: 1. Відставки Віктора...

Close