У “Межигір’ї” зникли [псевдо]правові підстави обмеження свободи мирних зібрань

Майдан Моніторинг” домігся скасування обмежень свободи мирних зібрань у “Межигір’ї”

Вірніше – у селі Нові Петрівці, де розташовано те, що відомо як “резиденція Межигір’я”. За зверненням Інформаційного центру “Майдан Моніторинг” прокуратура внесла подання про скасування тамтешнього незаконного “порядку організації та проведення мирних зібрань“. І от головна добра новина – межигірський “порядок” скасовано.

Межигір'я-39

Висловлюємо вдячність прокуратурі Вишгородського району: коли хороша робота, то хороша.

Крім того, як бачимо, за нашим зверненням прокуратура внесла відповідне подання і щодо аналогічного рішення виконкому Вишгородської міської ради, що теж не можна не вітати.

На сьогодні за ініціативою ІЦ “Майдан Моніторинг” прокуратура вжила заходів для усунення свавільно і незаконно встановлених радами та виконкомами нормативних обмежень свободи мирних зібрань у 59-ти містах і селищах України, і більш ніж у половині випадкі такі незаконні акти вже скасовано. Далі – буде.

****

Діяльність з моніторингу та захисту свободи мирних зібрань в Україні здійснюється ІЦ “Майдан Моніторинг” за люб’язної підтримки Міжнародного фонду “Відродження”

2 Comments on "У “Межигір’ї” зникли [псевдо]правові підстави обмеження свободи мирних зібрань"

  1. Не взлетит-президент неотьемлимая часть конституции с его гарантированой неприкосновенностью. здесь уже звернення не катит. только ультиматумы.

  2. Без учета сложившейся революционной обстановки. А с учетом обращение теряет смысл.

Comments are closed.

More in Влада, Моніторинг, Новини, Події, Право, Місцева влада, Прокуратура, Свобода мирних зібрань
Церкви підтримали право громадян на мирний протест та засудили насильство міліції

Глави провідних українських Церков відреагували категоричним осудом на жорстоке побиття міліцейським спецзагоном «Беркут» мирних громадян – учасників акції Євромайдан у...

Close