У справі “васильківських псевдотерористів”

27 грудня 2013 року у прес-центрі Штабу національного спротиву, що в будинку профспілок на Майдані, відбулася прес-конференція, присвячена фабрикуванню справи “васильківських псевдотерористів” Бевза, Мосійчука і Шпари, які зараз чекають на вирок і яким прокурор попросив в середньому 9 років кожному. Її учасниками були народні депутати з ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко та Олег Махніцький, який є першим заступником Голови Комітету ВР України з питань верховенства права та правосуддя, і захисники підсудних – адвокат Дмитро Лошаков і дружина Христина Бевз.

Вони розповіли про те, що захист повністю розбив позицію обвинувачення, що вина підсудних не підтверджується нічим, крім показів одного лише свідка, який через порушену проти нього кримінальну справу перебуває на гачку у слідства.

Також до прес-конференції долучився народний депутат Ігор Швайка, який розповів про нинішнє становище засудженого Сергія Павліченка, з яким пан Швайка бачився у колонії, але не зміг отримати з ним побачення, коли Сергія в очікуванні нового суду перевезли до СІЗО.

ПОВНЕ ВІДЕО ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ:  target=”_blank” rel=”nofollow nofollow”>
ФОТО тут: http://www.bilozerska.info/?p=20137 або
http://bilozerska.livejournal.com/791411.html

1479369_624622724262099_1016079077_n

More in Громадські акції, Новини, Події, Політика, Солідарність, Cуди, Прокуратура
Воронезьке “Перевесло” подарувало свято дітям з інтернату

...

Close