В АП стверджують, що “широке коло взаємодії” – то не “тайожний союз”. Чи лише трішечки? Чи “у профіль”?

Відповідь адміністрації Януковича на запит, що він планує напідписувати у Москві і чи буде там “тайожний союз”

Шановний пане Северин!

 

На Ваш запит від 10 грудня 2013 року повідомляю наступне.

завантаженняПрезидент України Віктор Янукович 6 грудня 2013 року здійснив робочу поїздку до РФ, де відбулася його зустріч з Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним. Під час зустрічі сторони приділили увагу широкому спектру питань двостороннього співробітництва.

17 грудня 2013 року в столиці РФ під головуванням Президента України Віктора Януковича та Президента Російської Федерації Володимира Путіна відбудеться шосте засідання Українсько-Російської міждержавної комісії (УРМК).

У рамках заходу Глави двох держав – Співголови Комісії планують заслухати звіти про діяльність її робочих органів за час, що минув після проведення попереднього засідання УРМК, та визначити орієнтири українсько-російської взаємодії на найближчу перспективу.

У ході засідання планується обговорити широке коло питань практичної реалізації двосторонньої взаємодії, насамперед в торговельно-економічній, енергетичній, авіаційній, космічній сферах, атомній енергетиці, транспорті, а також на гуманітарному напрямку. Окрема увага буде приділена подальшому розвитку прикордонного співробітництва між Україною та РФ.

За результатами засідання планується підписати вагомий пакет двосторонніх документів, зокрема в сферах економіки, промислової кооперації, прикордонної співпраці та культурно-гуманітарної взаємодії.

Дякую за ваш запит.

 

З повагою

 Керівник Головного управління                                                              Д.Іванеско

****

“А далі додумайте самі” (с). Розтин, як то кажуть, покаже. Вже завтра

4 Comments on "В АП стверджують, що “широке коло взаємодії” – то не “тайожний союз”. Чи лише трішечки? Чи “у профіль”?"

Comments are closed.

More in Влада, Національна безпека, Новини, Події, Політика, Президент
Вознесенськ: “рішення приведено у відповідність до законодавства”

Вже у шести десятках міст і селищ України за зверненням Інформаційного центру "Майдан Моніторинг" органи прокуратури вжили заходів для усунення...

Close