В ОБСЄ засудили напад на Тетяну Чорновол

Представник ОБСЄ з питань свободи слова Дунья Міятович висловила глибоке занепокоєння безпекою журналістів в Україні після нападу на Тетяну Чорновол.

«Напади на журналістів не можна толерувати, винні не мають залишатися непокараними. Вітаю те, що президент Янукович засудив цей напад, і закликаю владу провести швидке і ретельне розслідування для притягнення винних до відповідальності», – цитує Міятович сайт Організації з безпеки і співпраці в Європі.

Представник ОБСЄ з питань свободи слова також вкотре закликала владу України поліпшити ситуацію з безпекою журналістів, яка погіршилася останніми тижнями.

Сьогодні вночі на трасі «Бориспіль – Київ» невідомі витяглися Тетяну Чорновол з її машини, жорстоко побили й кинули в кювет. Її друзі і колеги пов’язують це побиття з її професійною діяльністю через статті з критикою високопосадовців.

На даний час журналістка перебуває в реанімації.

Джерело

5 Comments on "В ОБСЄ засудили напад на Тетяну Чорновол"

  1. Олександр | 25-12-2013 23:09 at 23:09 |

    Підтримую майдан. Зворушений побиттям Тані Чорновіл

Comments are closed.

More in Новини
НМПУ: Закликаємо журналістів на акції протесту по всій країні

Національна спілка журналістів і Незалежна медіа-профспілка закликали журналістів всієї країни завтра вийти з протестом під ворота Міністерства внутрішніх справ і...

Close