Володимир В”ятрович: Є лише один Майдан і одна Україна

Мене дратує риторика про “два Майдани”, “дві України”. Насправді є лише один – той, що саморганізувався в супереч старанням влади на майдані Незалежності.

Інший – це лише імітація громадянської активності, яка виливається в примусове звезення владою людей у Київ. Людей, яких намагаються представити прихильниками влади, хоча насправді вони є лише її заручниками.

Так само немає іншої України окрім тої, що понад три тижні відстоює свою незалежність і європейський вибір, мерзнучи в центрі столиці, зігріваючись співом Ще не вмерла.

Так звана “інша Україна” (в якій людей можна примусово виганяти на мітинги) є лише атавізмом совка, життя якого штучно підтримують політики, що бавляться в розкол країни. Сподіваюся, ті хто сьогодні прибуде до Києва зі Сходу та Півдня країни, на зорганізованих владою потягах та автобусах, побачать тут справжню Україну і повернутися домів везучи із собою її частинку.

І це стане початком кінця влади, яка намагається втримати при житті вмираючий совок.

facebook Volodymyr Viatrovych

Контроль якості інформації на сайті Майдан

Всі новини, статті та записки мають відповідати Інформаційній Політиці Майдану. Якщо ви бачите невідповідність - будь ласка повідомте нам на news@maidan.org.ua і вкажіть гіперлінк (URL) матеріалу. Приклад спростування інформації тут

2 Comments on "Володимир В”ятрович: Є лише один Майдан і одна Україна"

Comments are closed.